Натуральна керамічна черепиця обов’язково стане окрасою будинку, який накриває. Широкий вибір відтінків доповнять архітектурний ансамбль вашої оселі. Екологічність матеріалів, з котрих виготовлена черепиця від Аероблок, дбатиме про зовнішнє середовище чим забезпечить затишок та спокій в будинку. Великий вибір керамічної черепиці може повністю задовольнити вибагливого замовника, а цінова політика компанії потішать власника. 

Процес створення самої черепиці досить тривалий та кропіткий, але основний матеріал з якого власне і виготовляють черепицю доступний в ціні. Це також впливає на формування вартості вже готового продукту. А спеціалісти відділу контролю постійно і ретельно попередньо перевіряють якість й екологічну чистоту глини, щоб створити міцну, витривалу та безпечну черепицю. Важливим моментом, що впливає на показник якості та вартості є головний замок для укладання. Спеціалісти Аероблок подбали і про наявність ребер та бокових замків. Дуже важливе точне співпадіння не тільки для гарного вигляду всієї криші, а і для забезпечення опору агресивного природного середовища. У вашому будинку має бути комфортно, сухо, тепло і затишно, тому покриття криші черепицею суттєво збереже фінансові витрати. За умов правильної експлуатації, термін служби такого покриття складає до ста років. Консультанти розкажуть всі нюанси з експлуатації, це досить легко, тому стильний зовнішній вигляд буде довго радувати око. Це елегантний вклад коштів в перспективу. 

Керамічну черепицю можна вільно купити у Львові,  Івано-Франківську, Чернівцях. За потреби, можлива організація доставки в будь-яку точку країни. Консультанти нададуть необхідну інформацію, допоможуть визначитися з кольоровою гамою. Для забезпечення довговічності покриття необхідно вірно розрахувати кількість продукту, яка знадобиться для робіт, це впливає не тільки на цілісність покриву, а і елегантність зовнішнього вигляду. Наші спеціалісти залюбки нададуть пораду, переконаються в акуратному та витривалому пакуванню, прослідкують за доставкою в місце призначення зручним для замовника способом. Технологи заводу дбають, щоб монтаж черепиці був досить легким, створюючи точні вироби. Такий покрівельний матеріал ідеально підійде не тільки для облаштування нового покриття, а і реконструкції, та, при необхідності, ремонту. Унікальність продукту полягає в його дивовижній здатності за невелику ціну вписатися практично в будь-який архітектурний стиль, зробивши ваш будинок виразним та неперевершеним.

Керамічна черепиця часом застосовується як показник статусності, але ціна від Аерок та супутні послуги, що ми пропонуємо є показником якості та економності. Наші клієнти отримують повний пакет гарантій стабільності та надійності за помірну ціну. Натуральна керамічна черепиця, яку можна придбати на складах Львова та Чернівців має наступні характеристики: теплопровідність низька,  високоякісна глина та пігменти, широка палітра кольорів, екологічність та довговічність у використанні. Гарна та надійна покрівля з черепицею від Аероблок це доступно та практично.