Максимально комфортне житло найкраще вдасться створити переважно при будівництві приватного будинку або мансардного поверху. Сучасні технології дозволяють розробити практично повністю екологічний будинок від фундаменту до покрівлі. Керамічна черепиця – єдиний матеріал з таким рівнем екологічності, що поєднує якість з будь-яким стилем дизайну. Саме завдяки черепичному даху будинок виглядатиме елегантно з неповторним шармом та втіленням безпеки.

Купити натуральну Аерок черепицю для дахів складної форми всіх видів з доставленням зі Львова зручно, скориставшись послугами Аероблоку на сайті https://aeroblock.net.ua/ або при консультації помічників компанії. Дотримавшись технології укладання та кріплення, замовник отримає покрівлю з унікальним терміном придатності. Жоден матеріал допоки не показав такі можливості експлуатаційні понад 80 років при виготовленні з надзвичайно простих екологічних матеріалів. Виробництво натуральної черепиці володіє деякими тонкощами, при дотриманні технології на всіх етапах глина перетворюється на надсучасний міцний матеріал з високофункціональними властивостями.

Вибрати та замовити черепицю натуральну за ціною від виробника з Івано-Франківська – зробити неоціненний внесок на довгі роки. Мало придбати якісну сировину, що сертифікована як черепиця Аерок ZKP : Nr. 111082 V / ITC згідно з нормами, важливо ще її досконало використати. В нашому випадку - укласти технологічно, враховуючи важливі нюанси. Почати починати треба з визначення кількості витратних матеріалів та складників. Так конькової черепиці Аерок треба 3 штуки на 1 м2, підконькової – 6 штук, а «Бобрівки», яка є основним складником – 36 штук. Скориставшись готовим проєктом не складно прорахувати кількість необхідного матеріалу на всю площу об'єкту.

Фахівці радять купити в Чернівцях чи Тернополі з доставленням на місце черепицю натурального кольору одразу всю партію, кількість якої вирахували згідно з проєктом. Бувають ситуації, коли різні партії одного кольору відрізняються на 1-2 одиниці тону, що може утворити оптичне коливання кольору на площі даху. Для однорідної відповідності насиченого кольору натуральної черепиці бажано бути готовими до фінансових витрат одночасно на всю покрівлю.

Одною з багатьох переваг черепиці натуральної є її здатність до точкового ремонту. Складники завжди є в наявності на заводі й виготовлення виробів регулярне, тому можна придбати необхідну кількість для заміни у всі періоди року. А її морозостійкість дозволяє виконання робіт без можливих пошкоджень черепиць навіть взимку.

Натуральна черепиця від Аерок належить до класу матеріалів, що володіють пожежостійкістю, на відміну від бітумного аналога. А замовлена в Тернополі черепиця Аерок не накопичує статичну електроенергію на горищі. Внаслідок невисокої теплопровідності це приміщення під дахом дуже комфортне для використання влітку – там прохолодно, а взимку – досить тепло. Також його можна сміливо використовувати, навіть для облаштування дитячої: екологічне, з комфортним мікрокліматом, безпечним покриттям, не боїться поривів вітру та низький шум при опадах.

Користуючись перевагами екологічних матеріалів – керамічної натуральної черепиці та з допомогою фахівців Аероблоку можна створити ідеальний житловий простір з унікальними дизайнами, навіть при дуже оригінальних покрівельних фантазіях. Мрійте, а Аероблок допоможе втілити фантазії в будівельну реальність.