При утепленні стін з будь-якого матеріалу широко використовуються в наші дні теплоізоляційні блоки АЕРОК. Компанія АероБлок надає покупцям високоякісний товар на кращих умовах співпраці та за прийнятною вартістю. За характеристиками панелі для теплоізоляції не мають аналогів серед утеплювачів. Вони володіють високими теплофізичними показниками й відмінними експлуатаційними властивостями.

Теплоізоляційні блоки Аерок — це будівельний матеріал, який застосовується як зовнішній утеплювач стін, а також використовується для теплової модернізації фасадів вже побудованих будівель.

Купити продукцію від Аерок у Львові

Компанія Аероблок цікава споживачам не лише тим, що реалізує велику кількість газобетону в Україні, а ще й високою якістю пропонованого товару. Теплоізоляційні блоки, які пропонуються на сторінках сайту https://aeroblock.net.ua, дуже щільні та міцні, і, при цьому, коштують недорого.

До того ж саме підприємство Аероблок зуміло налагодити продаж газобетону Aeroc. Ці вироби вважаються суто теплоізоляційними, і знайшли застосування в утепленні опорних стін з будь-яких матеріалів.

Шляхом високої щільності, плити для теплоізоляції можна транспортувати на великі відстані, без ризику їх пошкодження. Монтаж блоків також виключає виникнення тріщин і інших ушкоджень.

При виборі правильної щільності виробів від Аерок, утеплення опорних стін дає відмінні показники, які перевершують сучасні будівельні норми, і наближаються до стандартів ідеального будинку.

Де застосовуються теплові блоки:

• при зведенні стін з бетону і легкого бетону;

• при будівництві з цегли й керамоблоків;

• при будівельних роботах з керамзитобетону.

Купити таку продукцію у Львові варто через такі показники, як: абсолютні екологічні властивості, тривалий термін експлуатації, незначна усадка, а також непогана морозостійкість, негорючість і пожежна безпека, і порівняно низька вартість.

Замовляючи товар у Львові, компанія в рамках обслуговування готова запропонувати клієнтам комплекс послуг з доставлення придбаних виробів на об'єкт в зручний для замовника час. У разі якщо у вас виникли питання по оплаті, то ви можете зателефонувати менеджерам фірми за вказаними нижче телефонами.

Важливо! Для того, щоб забезпечити надійний і довговічний термін експлуатації, настійно радиться використовувати паропроникливу декоративно-захисну обробку, яку можна придбати за низькою ціною у нас на ресурсі. Також для таких цілей доцільно застосовувати фасадне тинькування AEROC і фарбувальні системи.

Теплоефективні плити виготовляються за передовими технологіями. З високою точністю геометричних розмірів. При цьому застосування спеціального клею дає гарантовану якість кладки й економію часу і коштів. Крім того, використання блоків позбавляє будівельників від важких операцій, таких як утеплення стін і їх декоративне зовнішнє оформлення.

Самі вироби легкі та мають точні розміри. Якість внутрішньої поверхні плит дає можливість негайно по закінченню зведення першого поверху приступати до внутрішнього оздоблення тинькувальними сумішами. При цьому швидкість зведення будинків в кілька разів перевершує швидкість будівництва будівель з будь-яких інших матеріалів. Тому дані блоки можуть з успіхом застосовуватися при зведенні багатоповерхових каркасних будинків і як захисний самоопірний матеріал.