Теплоізоляційні блоки широко використовуються при будівництві чи утепленні приміщень по всій Україні. Завдяки пористій структурі і присутності закритих комірок, в яких знаходиться повітря, забезпечуються належне утримання панеллю температури. Газобетон має невелику вагу та може похвалитися низьким коефіцієнтом теплопровідності, що дозволяє зберігати тепло у приміщенні. Крім того, цей матеріал дуже простий у застосуванні. Він характеризується вогнестійкістю і здатністю витримувати найлютіші морози.

Блоки є абсолютно не горючими, володіють твердою і рівною поверхнею, зі стабільними розмірами і характеризуються простотою монтажу. Широкий температурний діапазон застосування, високі показники паропроникності, стійкість до агресивних середовищ, ультрафіолетовим променям, хороші показники міцності - все це підтверджує доцільність використання цієї продукції як утеплювач

 

Застосування VIABLOKK D150

 • Тепло- і звукоізоляція зовнішніх і внутрішніх стін будівель на основі газобетону або інших будівельних матеріалів
 • Теплоізоляція несучих конструкцій і фасадів
 • Реконструкція різного роду об'єктів, у тому числі і історичних
 • Утеплення промислових об'єктів, які планують переводити в категорію житлових будівель
 • В якості тепло- і звукоізоляції при влаштуванні мансард, дахів і підлог під стяжку

Номенклатура VIABLOKK

Теплоізоляція VIABLOKK застосовується як ефективний утеплювач стін, зведених з широкої номенклатури виробів з пористого бетону. Двошарові стіни на основі конструкційно теплоізоляційних блоків щільністю D300-500 в поєднанні з утепленням щільністю D150 дозволяють добиватися високих показників опору теплопередачі зовнішніх стін. При цьому конструкція виходить однорідною за природі матеріалу.

Таким чином, теплоізоляційні блоки VIABLOKK захистять будинок чи споруду від промерзання в холодну пору року, що дозволить вам зекономити на опаленні приміщень. Матеріал відзначається міцністю, негорючістю, екологічною безпекою та вогнестійкістю. Доведено, що тепплоізоляційний блок нічим не поступається альтернативним варіантам утеплення, а за деякими технічними характеристиками навіть перевершує їх.

 

Що таке теплоізоляційні блоки?

Газоблоки VIABLOKK — це плити для зовнішнього утеплення будинків та інших підсобних приміщень, збудованих із цегли, газобетона, великоформатної кераміки, керамзітобетонних блоків. Ними може обкладатися несуча стіна, зовнішні стіни збудованих будинків і споруд, так і проводитись утеплення безпосередньо під час будівництва.

Слід зазначити, що теплоізоляційні властивості стін із газоблоків в 3–5 разів вищі, ніж із цегли, та в 8 разів вищі, ніж у бетону з урахуванням однакових зовнішніх умов.

Серед корисних властивостей теплоізоляційних матеріалів VIABLOKK виділяють:

 • високу екологічність, оскільки під час нагрівання теплоізоляцыйны блоки не виділяють формальдегід, як це буває у випадку з мінплитами;
 • мінімальну усадку, що довгий строк зберігає фасад естетично привабливим (набагато менша усадка, ніж у всіх інших альтернативних утеплювачів);
 • довговічність, адже мінеральна основа більш стійка до впливу зовнішніх факторів, на відміну від синтетичних матеріалів;
 • високий клас морозостійкості — F15–25, тому навіть не обов’язково одразу після укладання теплоізоляційних блоків проводити облицювання;
 • негорючість матеріалу (набагато стійкіші за мінвату, не кажучи вже про пінополістирол).

Вироби характеризуються високою міцністю в 1,2 МПа, при цьому їх досить легко транспортувати на далекі відстані і виконувати монтажні роботи. В цілісності продукції VIABLOKK можете не сумніватися.

Яке призначення теплоізоляційних блоків VIABLOKK?

Панелі VIABLOKK застосовуються для:

 • теплоізоляції внутрішніх стін будинків та інших споруд, виконаних із будь-яких будівельних матеріалів;
 • звукоізоляції приміщень, розташованих біля траси, проїжджої частини міста, аеропортів та інших шумних об’єктів ;
 • реконструкції будь-яких споруд, в тому числі і тих, що мають історичне значення;
 • утеплення промислових і воєнних об’єктів, які планується перетворити на жилі приміщення;
 • теплоізоляції несучої стіни чи фасаду уже зведеного будинку;
 • облаштування мансард, підлоги перед стяжкою і формування даху.

Як бачите, спектр використання газоблоків VIABLOKK достатньо широкий. Матеріал застосовують навіть для кладки у два шара, що дозволяє досягнути високого опору тепловіддачі зовнішніх стін. Якщо обладнати несучі стіни із газоблокутеплоізоляційними панелями зі щільністю 150 кг/м3, можна перевищити будівельні норми України і суттєво наблизитись до стандарту енергопасивного будинку.

Розміри газоблоків VIABLOKK

Довжина газоблоків VIABLOKK, які призначені для утеплення стін, складає 60 см, а ось показники товщини і висоти можуть різнитися і складають 10–20 і 20–50 см відповідно. Середня щільність виробів у сухому стані становить 200 кг/м3, а фактична міцність перевищує 1, що розцінюється позитивно. В Україні найчастіше практикують товщину утеплення в 10 см.
Теплопровідність бетону газоблоків у сухому стані не перевищує 0,05 Вт/(м•°С), що свідчить про достатні тепло- і звукоізоляційні властивості.

Постачається теплоізоляційні блоки на піддонах. Наприклад, при купівлі матеріалу габаритних розмірів 15х50х60 см на одній тарній одиниці може розміститися 40 штук блоків. Якщо ви обираєте вироби 10х20х60 см, то в упаковці буде постачатися 150 штук.

Важливо, що розміри не змінюються з плином часу, як це може статися з пінополістиролом та мінеральною ватою.

Ціни на продукцію

Ціни на продукцію залежать від габаритних розмірів плит і встановлюються за 1 м3 виробів. При використанні панелей розмірів 10х20х60 см з 1 м3 виробів можна ізолювати 10 м2 стіни. На кожному із цих підприємств встановлена своя відпускна ціна.
Виробник також пропонує в доповнення придбати спеціальний клей, на який кріпиться утеплювач. Ціна на цей матеріал встановлюється за одиницю в залежності від ваги мішка.