Блок VIABLOKK представлений у формі прямокутного паралелепіпеда. Точна геометрія (± 1 мм) втілена при виробництві в гладку торцеву поверхню. Великий розмір газобетонних блоків VIABLOKK  дозволяє робити укладання перегородкових стін швидше, ніж аналогічні конструкції з каменю. На один квадратний метр стіни вам знадобиться всього 4,2 перегородкові плити VIABLOKK.

Основне призначення газобетонних виробів VIABLOKK - будівництво несучих стін і перегородок в приміщеннях з підвищеною або допустимою вологістю. При дотриманні будівельних норм блоки даної марки можна застосовувати в конструкціях несучих стін. Багатошарові перегородки VIABLOKK довели свою ефективність на багатьох будмайданчиках завдяки високим показникам тепло- і звукоізоляції. Тому його широко застосовують для зведення міжквартирних стін. Крім застосування в житловому будівництві, продукція VIABLOKK підходить для ізоляції об'єктів, де необхідна підвищена вогнестійкість, наприклад, трубопроводів, кабельних та ліфтових шахт. Стіни на основі газобетонних блоків даної марки можуть відразу піддаватися облицюванні і шпаклівці, що, безсумнівно, економить час будівельної бригади.

 

Кладка VIABLOKK

Великий розмір газобетонних блоків VIABLOKK  дозволяє виробляти кладку перегородкових стін швидше, ніж аналогічні конструкції з каменю. На один квадратний метр стіни вам знадобиться всього 4,2 перегородкові плити VIABLOKK. Завдяки гладкій торцевій стороні і точної геометрії перегородкових плит вони з'єднуються між собою тонким клейовим швом. Тонке клейове з'єднання твердне швидко і в підсумку дає високий коефіцієнт міцності і твердість. Товщина клейового шва повинна бути не менше 1 мм і не більше 3 мм. Для з'єднання перегородок VIABLOKK застосовується спеціальний клей марки VIABLOKK або інших виробників, які рекомендовані нашою компанією.

VIABLOKK D-500 , D-400  

Перегородочні блоки VIABLOKK  – газобетонні вироби, які мають форму гладкого прямокутного паралелепіпеда точних розмірів (нормативне відхилення ±1 мм). В процесі кладки газобетону з ідеально рівною і гладкою поверхнею створюється дуже тонкий клейовий шов товщиною 1-3 мм, який швидше засихає і забезпечує високу міцність і твердість готової стіни.

Перегородкові блоки VIABLOKK мають наступні переваги: 

  • невелика вага кожного виробу в порівнянні з іншими матеріалами, а саме від 9,5 до 16,6 кг;
  • низька теплопровідність;
  • гігроскопічність, що дає можливість використовувати блоки для зведення підвальних приміщень;
  • клас міцності В2,5;
  • хороша звукоізоляція;
  • негорючість і екологічність;
  • простота виконання робіт, в результаті чого мінімізуються витрати часу та матеріальних ресурсів. Завдяки гладкості поверхні і точним розмірам готові перегородки можна відразу облицьовувати і шпаклювати;
  • вигідна ціна.

Також перегородкові блоки можуть мати не плоскі грані, а геометрію «паз-гребінь». В цілому газоблоки VIABLOKK дуже практичні, зручні в використанні і якісні, що дозволяє без особливих зусиль споруджувати довговічні та надійні будівлі як професіональним спеціалістам, так і любителям. При цьому в процесі кладки відсутні дефекти чи нерівності.

Застосування

Перегородочні блоки VIABLOKK використовуються під час будівництва стін в приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю. В деяких випадках їх застосовують для спорудження несучих конструкцій. Багатошарові стіни із перегородкових газоблоків володіють шумоізоляційними параметрами, які характерні міжквартирним стінам, що робить їх оптимальним варіантом при такому будівництві.

Високі ізоляційні показники обумовлюють широке застосування газоблоків VIABLOKK в процесі упорядкування ліфтових і кабельних шахт, трубопроводів з метою забезпечення необхідної вогнестійкості.

Розміри

Наразі доступні наступні габарити газоблоків для будування перегородок: газосилікатні блоки щільністю 500 кг/м3 (D-500) розміром 100х288х600 мм, 150х288х600 мм, 200х250х600 мм, 200х288х600 мм, газобетонні блоки щільністю 400 кг/м3 (D-400) розміром 75х250х600 мм, 100х288х600 мм. Завдяки великими розмірам газобетонної плити суттєво скорочується процес кладки перегородкових стін в порівнянні з використанням інших будматеріалів. На 1 м2 стіни потрібно всього близько 4-х таких блоків VIABLOKK.

Ціни

Перегородкові блоки набагато вигідніше купляти, на що вказує ряд переваг: теплоізоляційні властивості, показник міцності, безпечність і термін служби. Повна вартість матеріалу залежить від особливостей доставки та інших умов, передбачених політикою постачальника. При необхідності спеціаліст компанії надасть всю необхідну інформацію стосовно цін та доставки.