Компанія VIABLOKK, з метою забезпечення комплексного підходу до будівництва стін, розробила принципово нові будівельні та оздоблювальні матеріали, які відрізняються довговічністю, стійкістю до агресивних факторів навколишнього середовища, естетичністю, тривалим терміном зберігання, простотою у використанні при здійсненні зовнішніх і внутрішніх робіт. Сухі будівельні суміші під власною маркою - клейові суміші VIABLOKK і штукатурка VIABLOKK - створені спеціально для роботи з газобетоном і володіють ідеальною сумісністю з нашою продукцією.

Для вирівнювання зовнішньої і внутрішньої поверхні газосилікатних блоків і сильно пористих поверхонь з водопоглащением більше 10%, шаром від 3 до 50 мм, всередині і зовні будинків, перед декоративною.

VIABLOKK — сухі суміші від виробника

На основі мінеральних компонентів, модифікаторів та пластичних добавок виготовлені сухі будівельні суміші виробництва VIABLOKK. Вони спеціально адаптовані для використання з будматеріалами цієї ж торгової марки або іншою продукцією. Асортимент складається з лінійки клеїв для зимового та літнього періоду і фасадної штукатурки. Серед властивостей, притаманних обом вдам матеріалів, виділяють:

  • природний склад компонентів;
  • відсутність хімічних та токсичних домішок;
  • відмінна адгезія з газосилікатами блоками;
  • можливість зовнішнього застосування.

Нанесення клею виконується вручну, за допомогою будівельних інструментів. А от оздоблення стін штукатуркою може виконуватись як ручним способом, так і з використанням розпилювачів. В другому випадку прошарки будуть тонкими та більш однорідними за товщиною. При цьому збережуть властивість термо- та вологоізоляції, стануть додатковою перепоною для проникнення зовнішнього шуму. А значить, можна економно використовувати сухі будівельні суміші для фасадних робіт або внутрішнього оздоблення, досягаючи максимального ефекту від такого матеріалу.

Призначення будівельних матеріалів у вигляді сумішей

Представлена продукція власного виробництва ТМ VIABLOKK поділяється на 2 типи:

  • клей у вигляді порошку для замішування; пропонується окремо для зимових та літніх робіт на буд майданчику; прискорює процес кладки блоків та робить їх зв’язку міцнішою;
  • штукатурка вищої якості із вологостійкими властивостями; здатна додатково робити стіни теплими та захищати їх від проникнення вологи; розділяється на суміші для фасадних та внутрішніх робіт, наноситься тонким прошарком задля кращої адгезії декоративної фарби с газобетоном.

Вказані матеріали підходять для роботи з газобетоном на відкритому повітрі і навіть у холодну погоду з температурою середовища від +/-5° C. Єдина умова – відсутність опадів. Хоча, за правилами використання клею навіть рекомендується зволожувати основні будматеріали для досягнення максимальної адгезії з блоками.

Представлені сухі будівельні суміші можуть використовуватись з чистими поверхнями, на яких відсутній бруд, пил, залишки цементу. Це не лише покращить зовнішній вид стіни, але й забезпечить ефективний результат використання клею або штукатурки.

Розміри упаковок із сипучими фракціями

Для використання на власних будівельних майданчиках або виконання масштабних робіт з викладки стін пропонуються сухі будівельні суміші у міцних паперових пакетах із зручним об’ємом у 25кг. Вони легко розміщуються у вантажному транспорті та багажних відділеннях легкових автомобілів. Це дозволяє транспортувати будматеріали у Львів або інше місце як самостійно, так і завдяки послугам транспортних компаній.

Як клей, так і штукатурка, потребують використання захисних засобів під час замішування порошку. Готова суміш не повинна попадати на шкіру або в очі. Якщо таке трапилось, то місце контакту промивають великою кількістю води.

Вигідна ціна на матеріали

Завдяки власному виробництву розцінки на суміші обходять пропозиції конкурентів на ринку будівельних матеріалів. VIABLOKK виготовлює екологічно чистий і безпечний товар, придатний для використання у власному, комерційному або промисловому будівництві. На представлену продукцію додаються офіціальні сертифікати якості від виробника.