Це блоки газосиликатні, призначені для створення незнімної опалубки при виготовленні монолітних перемичок, балок. Довжина U-блоків 500 мм, ширина відповідає ширині стінових блоків. U-блоки VIABLOKK виробляються у формі фігурних виробів, яким задається відповідна ширина випилювання після автоклавної обробки.

Застосування U-блоків VIABLOKK

Після склеювання бетону даної форми утворюється U-подібний жолоб всередині отриманої конструкції. Далі в простір жолоби вставляється металева арматура і відбувається заливка бетоном. У підсумку всередині жолоба утворюється залізобетонна балка, яка готова до прийняття допустимих навантажень. У свою чергу газобетон в такому блоці виступає як «теплої» опалубки. Різні розміри U-образних блоків ефективно застосовуються в основі конструкцій дверних і віконних перемичок. Для прольотів понад 2,5 метра ви можете купити U-блоки VIABLOKK з несучою спроможністю понад 2,5 т / м. Наша компанія виробляє газобетонні вироби, які зможуть перекрити прольоти і забезпечити навантаження, що перевищує можливість застосування армованих перемичок на основі пористого бетону. Технічні характеристики U-образних блоків відповідають параметрам блоків VIABLOKK аналогічної ширини. Зовнішній вигляд газобетонних U-блоки VIABLOKK - гладка поверхня, у формі лотка.

Застосування для створення монолітного поясу жорсткості

Застосування для опор під перекриття, балки, мауерлати і крокви

Застосування для формування перемичок віконних і дверних прорізів

 

Переваги U-подібних блоків VIABLOKK

 • ТОЧНА ГЕОМЕТРИЧНА ФОРМА
 • ПАРАМЕТРИ ШИРИНИ І ВИСОТИ ВІДПОВІДАЮТЬ ВСТАНОВЛЕНИМ ПАРАМЕТРАМ БЛОКІВ VIABLOKK
 • НЕВЕЛИКА ВАГА
 • ПРОСТОТА МОНТАЖУ
 • ПОЖЕЖО І МОРОЗОСТІЙКІСТЬ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Таблиця типорозмірів

Газоблоки, які мають унікальну форму, відносяться до лоткового виду продукції. Серед спеціалістів вони відомі, як U образні блоки і використовуються при спорудженні будівельних конструкцій з газобетону. Цей матеріал придає необхідної жорсткості в різних місцях споруд, а точніше, при формуванні:

 • жорсткого бетонного пояса;
 • мауерлатів, балок, опор для перекриття;
 • дверних отворів, віконних отворів и т.д.

Виготовляють такі лоткові блоки з комірчастого бетону. Технологія виготовлення така ж, як і газоблоків взагалі. Отримана продукція є доволі легкою, має такі властивості: негорюча, екологічна, з високим ступенем теплоізоляції. Відповідна U-форма отримується методом випилювання.

 

U образні блоки мають цілий ряд конкурентних переваг:

 • малу вагу. Цей показник значно полегшує їх використання;
 • легко піддаються обробці інструментами — просвердлюванню, фрезеруванню, розпилюванню і т.д.;
 • вогнестійкі. Вони не горять самі і служать бар’єром розповсюдження вогню при загоранні;
 • цемент, вапно, вода та пісок — склад, який забезпечує матеріалу абсолютну екологічність. Продукція не виділяє жодних шкідливих токсинів;
 • стійкість до низьких температур;
 • простоту використання.

Газобетоні U- образні блоки VIABLOKK

U- образні блоки — підходячий будівельний матеріал для вирішення широкого спектра серйозних завдань:

 1. Виготовляються опалубки різних стаціонарних конструкцій;
 2. Без них неможливе створення для отворів міцних перемичок;
 3. Вони — надійний матеріал в спорудженні жорстокого поясу з підвищеною міцністю;
 4. Їх використання у формуванні опорних контурів при будівлі кроквяних конструкцій, не замінне ніяким іншим матеріалом;
 5. Формування для посилення стін — армопояса;
 6. Ефективне застосування для дверних і віконних перемичок.

U- образні блоки мають форму, яка в поперечному розрізі дуже схожа на лоток. Тому, після укладання в проміжність сталевої арматури, яка створює надійний силовий комплекс, після заливання розчином, експлуатаційна міцність поясу надзвичайно висока. Такий силовий пояс витримує, роз приділяє рівномірно все навантаження, яке йде на стіни та отвори. Жорсткість каркасу будівлі підвищується в декілька разів.

Розміри та ціни

U образні блоки виготовляються різних розмірів. Довжина продукції стандартна — 500 мм, висота — різна: 200 мм, 250 мм, 288 мм. Ширина найрізноманітніша — від 75 до 500мм. Вся продукція розміщена в прайс-листі газобетонних виробів VIABLOKK. Блоки укладаються на спеціальні піддони і так надходять у продаж.

Ціна виробів залежить від розмірів. Всю детальну інформацію можна знайти в тому ж таки прайс-листі на сторінках інтернет-ресурсу, або поспілкувавшись з менеджерами компанії в режимі телефонного зв’язку.

U образні блоки — продукція сертифікована. Вона відповідає всім чинним нормативним документам. Система перевірки гарантує її якість. Наявність сертифікату підтверджує відповідність характеристик матеріалу.

Чому, якщо цей будматеріал, то VIABLOKK, адже на ринку представлена і інша продукція. Тому, що якість цих блоків не викликає сумніву. Блоки купуються багатьма клієнтами і жодних нарікань з їх боку не надходило. Оформляючи замовлення, клієнт отримуєте упевненість в тому, що вибрані блоки прибудуть строго у встановлені терміни без непередбачених затримок в дорозі.