Жодне сучасне будівництво не обходиться без унікального за технологією виготовлення та характеристиками будівельного матеріалу – газоблок. Газобетонні блоки створені в автоклаві з високоякісного бетону вже досить тривалий час зберігає провідні позиції в будівельній сфері. Компанія AEROC створила екологічний багатофункціональний матеріал з особливостями, що ефективні в будівництві та в експлуатації.

Велика номенклатура стінових газоблоків на складі в Тернополі спроможна допомогти виконати всі дизайнерські задуми, реставраційні роботи як ззовні, так і в середині приміщень. Швидкість та акуратність доставлення замовлень не єдині переваги. Головною є легкість блоків, а це суттєва економія на доставленні.

Каталог газобетонних блоків AEROC, що реалізуються з Тернополя, включає стінові блоки D 300, D 400, D 500. Всі різновиди блоків об’єднані однаковою системою «паз-гребінь», яка створена з декількома цілями та ідеально чіткими геометричними розмірами. Система, що розташовується на торцевих сторонах блока, дозволяє комфортно захопити блок для перенесення з місця на місце, але основною функцією є щільне та рівне встановлення газоблоків в процесі укладання. Така щільність запобігає утворенню містків холоду при проникненні проявів агресивного середовища в середину конструкції та підвищує ефективність функціонування теплового замку.

З точки зору термоізоляції, то газобетонні блоки D 300 отримали найкращі теплотехнічні характеристики, тобто стіни зведені з блоків цього маркування не потребують додаткового утеплення. Такий газобетон автоклавного твердіння частіше використовується на будівельних майданчиках житлових та комерційних багатоповерхових комплексах, та інших будівництвах. Низька щільність у 300 кг/м3 забезпечує якісне теплоутримання без додаткових фінансових вкладень на утеплення фасадів, а міцність блоків на стискання понад 2,5 МПа відповідає високому строку експлуатації споруди.

Економічні переваги блоків D 300 розпочинаються на етапі транспортування з Тернополя до місця будівництва. Внаслідок ніздрюватої текстури матеріалу вони досить легкі, тому при навантаженні фури кількість палет з газобетоном цього маркування виявляється більше від інших мінімум на 10 %, а висока міцність структури продукту забезпечує цілісність протягом виконання всіх операцій з навантаження/розвантаження. Також менша вага та великі розміри допомагають прискорити процес будівництва. Вимоги до опорних характеристик витривалості фундаменту зумовлені вагою будівельного матеріалу цих стін, так ці вимоги знижуються при будівництві з залученням D 300.

Газоблоки D 300/400 мають відмінні показники морозостійкості - не менше F100, що якісно вирізняє продукцію AEROC на фоні інших будматеріалів в холодний період року. А блоки D 300 можна, за бажанням замовника, залишати без додаткових фасадних робіт, їх ефективність та характеристики дозволяють, а відмінна геометрія забезпечує рівну поверхню стін.

Високою паропроникністю вирізняються всі марки газоблоків всіх типів D300 – 500, але найбільш ефективно відає зайву вологу D300. Показники цієї властивості працюють завдяки пористій структурі матеріалу, вона ж і забезпечує стійкість до загоряння. Екологічні властивості газоблоку варто використовувати особливо в житлових будівлях. Мало того, що газобетон виготовляють з чистої сировини, про що свідчать сертифікати якості, та і ще він підтримує сприятливий мікроклімат в приміщенні.

Газобетонні блоки автоклавного твердіння D 400 більш щільні – 400 кг/м3, що впливає на показник енергоефективності, хоча і не суттєво. А зведення конструкцій в межах 4 – 5 поверхів з додатковими утеплювальними роботами або без них не зменшує показники морозостійкості та міцності. Будівництво перегородок або опорних внутрішніх конструкцій з блоків D 400 шириною 300 мм є максимально ефективним, також гарно поводить себе такий газоблок при зведенні з нього тимчасових приміщень, дачних будиночків або сезонних котеджів. Для укладки зовнішніх ідеальних стін в житлових спорудах застосовують блоки, товщина яких складає більш як 300 мм.

Створення міжкімнатних перегородок та втілення дизайнерських рішень всередині приміщень зручніше відбувається із використанням газобетонних блоків D 500. Їх ідеальна форма та легкість в обробці максимально прискорюють процес та зменшують потребу в додатковому вирівнюванні. Звукова ізоляція створить додатковий комфорт в житлових приміщеннях, а товщина блоків до 150 мм збереже такі необхідні для облаштування сантиметри. Цілком можливо зводити й зовнішні стіни з газоблоків D 500 товщиною 200-250 мм, але фахівці все ж рекомендують їх додатково утеплювати. Ідеально для цього підходять теплоізоляційні панелі AEROC ENERGY, але за бажанням замовників утеплювальні роботи можна провести й іншими матеріалами.

Використання сучасного матеріалу, такого як автоклавний газобетонний блок все більше застосовується в будівництві. Ця тенденція розповсюдилась в Європі вже давно, але і наші підрядники не відстають. Доцільність роботи з газоблоками фінансово доведена, а у довготривалість експлуатації будівель можете переконатись використавши його у власному будівництві.