Компанія Аероблок пропонує відвідати сторінки сайту і детально вивчити інформацію про пропонований товар. Щорічно фірмою поставляються матеріали для будівництва приватних будинків.Також керівництвом були укладені контракти з великими забудовниками Львова та Івано-Франківська.

Більшість категорій продукції, яка знаходиться на складі, відвантажується після 100% передоплати самовивозом або за умовами постачання наших партнерів перевізників. Доставлення розраховується в індивідуальному порядку, залежно від ваги й габаритів товару, відстані та типу транспорту.

На будівельному ринку пропонується величезний вибір черепиці, і якщо критеріями вибору клієнта є якість, надійність і краса, то все очевидно — керамічна черепиця стане кращою для виготовлення покрівлі. До того ж, робити таку покупку в нашій компанії зовсім недорого.

Переваги матеріалу:

  • тривалий термін служби;
  • різновид і різноманітність фактур і фасонів;
  • не вигоряє і не вимагає особливого обслуговування;
  • не шумить під дощем;
  • гарний зовнішній вигляд;
  • екологічна чистота і натуральність;
  • надійність і вигода.

Завдяки формі й способу укладання, а також красивій колірній гамі моделей, черепиця дозволяє створювати неповторні рішення оформлення даху будинку. Різні стилі й рішення набирають все більшої популярності у нас в країні завдяки широкій лінійці моделей і хорошому співвідношенню ціни і якості.

Особливості виробництва

При виготовленні керамічної черепиці глина висушується в печі. Все це закладає в продукт особливу міцність і гарний зовнішній вигляд. Дах, укладений натуральним матеріалом, буде відповідати всім вимогам і стандартам, тому стане хорошою і довгостроковою інвестицією в майбутнє будинку. Крім того, черепиця не горить і стійко переносить будь-які перепади температури. Процес вибору матеріалу непростий, тому компанія АероБЛок пропонує відвідати свій сайт або офіс для того, щоб самостійно оцінити реальність ситуації.

Також можна зателефонувати за телефонами у Львові: +38 (098) 646-28-11, +38 (067) 440-46-39 або в Івано-Франківську - +38 (050) 25-22-555.

Про нас

За роки роботи компанія пройшла нелегкий шлях, і багато в чому це заслуга клієнтів, які довіряли команді професіоналів і продовжують це робити. Наша місія полягає в тому, щоб забезпечувати необхідними матеріалами для побудови, в тому числі, і якісною черепицею покупців. Ми щодня поставляємо товар для будівництва приватних будинків. Працюємо з безліччю компаній по Україні, і завжди гарантуємо клієнтам тільки найкраще.