Арматура композитна виробництва ARVIT широко застосовується в будівельних роботах різних галузей. Арматура виготовляється зі скляних стрижнів, що просочуються полімерними сполуками. Склопластикові вироби володіють повним набором характеристик, які притаманні арматурі сталевій, та навіть більше. Її експлуатаційні показники набагато ефективніші від сталевих аналогів. Арматура та сітка, створена з арматури, практична, надійна, довговічна та суттєво дешевша, що і забезпечує їй велику популярність в галузі будівництва.

Продаж композитної арматури зі Львова чи Івано-Франківська однаково зручні при доставленні для замовника. Компанія доставить композитні вироби стандартних розмірів обраним логістичним оператором по області, регіону та країні. Композитна сітка активно використовується для кладки шляхів, узбіч та насипів вздовж дорожнього полотна. АероБлок реалізує армовані вироби визначеної довжини, а за потребою замовника можливе індивідуальне виготовлення замовлення нестандартної довжини. Завдяки коефіцієнту теплового розширення, що дорівнює показникам бетонного КТР, арматура ідеально підходить у створенні шляхів та облаштування прилеглих територій. Арматура ARVIT зі стійкого композитного склопластику протистоїть гниттю. Також вона антикорозійна й інертна до агресивних проявів середовища, що цілком дає можливість використовувати її в складних умовах галузей промислової, будівельної, дорожньої, авіаційної, металургійної, електротехнічної тощо.

Ціна композитної арматури в рази менша за її аналоги, докладно дізнатись про ціну та доставлення з міст Тернопіль та Чернівці можна за посиланням https://aeroblock.net.ua/. Така фінансова політика складається завдяки її фізичним властивостям – вона легша за метал в 10 разів, довжина виготовленої арматури може бути різною, але все це утворює економію в процесах перевезення та навантаження/розвантаження. Легка вага, висока гнучкість впливають на строки монтажних робіт, скорочуючи їх в меншу сторону.

Композитна арматура ARVIT доцільна при застосуванні в будівництві житла та для потреб промисловості. Її характеристики: висока на розрив міцність, діалектичність, інші розширені можливості ефективно застосовуються в роботах по зміцненню корпусів конструкцій, фасадних та утеплювальних елементів споруд. Зручно використовувати арматуру з розчинами бетону, у тинькувальному оздобленні тощо. Вона не перешкоджає зв’язку, що оснований на бездротових технологіях.

Армування застосовується як важлива частина будівельних робіт. Придбати композитну арматуру у Львові або Чернівцях зручно для забезпечення теплової ефективності будівлі. Арматура не є тепловим провідником, тому не буде зайвим містком холоду в зовнішній конструкції будівлі. Діаметр арматури ARVIT відповідає заявленим показникам, що показані на сайті компанії. Слід зважати, що заміряти арматуру та вносити розрахунки в проєкт треба відповідно розмірам стовбуру. Матеріал, що реалізується зі складів Івано-Франківська чи Тернополя, має необхідні сертифікати якості та відповідає вимогам ГОСТу, тому замовники можуть бути абсолютно впевненими в точності розрахунків, які закладені в проєктній документації.