Композитні сітка та арматура активно використовуються в будівництві різного цільового спрямування. Завдяки наростальному попиту на житло, офісні будівлі композитні вироби Arvit стабільно необхідні в робочому процесі своєю якістю та винятковими характеристиками.

Купити сітку композитну за ціною виробника – це вклад і в майбутнє та й у сьогодення. Хто ж не бажає зменшити витрати прямо зараз, навіть коли необхідні якісні елементи. Сітка та арматура від AeroBlock допоможуть економити витрати як на стадії будівництва, так і в процесі користування об’єктом. Не важливо для якого матеріалу знадобиться композитна сітка: стіни з каменю, цегли, гіпсу, бетону, бетонні підлоги, конструкції стаціонарні чи декоративні з основами бетону та гіпсу тощо. Сітка й арматура надзвичайно зручні та витривалі у застосуванні. А їх легка вага, на понад три чверті від сталевої арматури, прискорить виконання робочих завдань та економічно здешевить доставлення зі Львова.

Композитні вироби зручні в роботі, вони гнучкі й легкі. Водночас сітка дуже міцна через те, що створена на основі компонування склопластикової арматури різних діаметрів, а місця перетину полімеризуються. Сітку Arvit ефективно застосовують при прокладанні дорожнього асфальтованого полотна, укріплення загороджуючих та підтримуючих конструкцій.

Доставлення композитної арматури й сітки із Західного регіону в місцевості з мінливим характером середовища – актуально для будівництв. Властивості композитних виробів дозволяють не турбуватися за вологі та агресивні середовища, сітка не піддається процесам гниття та пліснявіння. Для споруд таких, як відстійники, гідро очищувачі, водосховища та інші в галузях сільського господарства, військовій, промисловості, інших композитна сітка стане ідеальним варіантом на відміну від сталевої, що піддається корозії.

Придбати композитну арматуру для укріплення споруд з доставленням за ціною виробника, доцільно використовувати у будівництві. Низький показник модуля пружності дозволяє ефективно поглинати вібрацію, це властиво для сітки та арматури. Так для багатоповерхівок композитні вироби Arvit стали надзвичайною заміною звичній арматурі. А особливо, якщо пригадати розвантажувальні та підйомні роботи на верхні поверхи, легку сітку можна перемістити за один раз великим обсягом. При всіх позитивних рисах міцність сітки на розрив показує більш як 1500 МПа.

Часто використовують композитні продукти для армування вже облаштованих стінових конструкцій. Вибір композитної сітки відбувається не випадково, адже склопластик має діелектричні властивості та так звану «радіо прозорість». Відсутність реакції на тепло допомагає в житлових спорудах не створювати зайвих клопотів з містками холоду. Користуючись з цього матеріал не витрачає тепло, це вагомий аспект для мешканців і домашнього комфорту, так і для орендарів.

Зводячи екопроєкт доцільно купити композитну арматуру для армувальних та укріплювальних робіт приміщення й прибудинкової території. Композитні продукти Arvit – є цілком чистим екоматеріалом, практичним з багатьох позицій. Він гарно себе почуває в поєднанні з бетонними сумішами, бо має схожий коефіцієнт розширення та не виділяє ніякі речовини, не дивлячись на температурні зміни. Варто спробувати один раз і переконатися на завжди в доцільності та універсальності композитної продукції Arvit.