Теплоізоляційні блоки – вже давно не новина в будівельній галузі. Вони широко використовуються для зведення житлових, комерційних, промислових та гібридних конструкцій, від малоповерхових до висотних будинків. Теплоізоляційні блоки виробництва Aeroc надійно захистять фасад приміщення завдяки своїм унікальним властивостям.

Теплоізоляційні блоки Aeroc створюються на сучасному технологічному обладнанні та реалізуються з Івано-Франківська у всі регіони. Домовленості по ціновій складовій залежить від обраних габаритних розмірів блоків та обсягу замовлення. Теплоізоляційні блоки D150 створені для перенесення ефекту термосу на будівлі з різноманітною основою. Теплоізоляційні властивості плит покращують енергоефективність стін як ззовні, так і всередині приміщення. Їх успішно використовують на основних частинах конструкцій та на фасадах будівель, що переобладнують під житлові площі. Однорідна текстура і характеристики роблять плити незамінними в роботі з підготуванням підлоги під стяжку, особливо для майбутніх «теплих підлог». Звукоізоляційні показники забезпечує пориста структура матеріалу, вони цінуються при обшивці дахів з мансардами та без, фасади багатоповерхових будівель. Робота з історичними пам’ятками вимагає від матеріалів підвищеної якості, теплоізоляційні блоки Aeroc збережуть унікальний архітектурний стиль споруди ще на довго.

Характеристики блоків теплоізоляційних, які реалізуються з Івано-Франківська, відповідають міжнародним стандартам якості. Однорідність пористої структури та достатня рівність блоків дозволяє щільно прилаштувати плити до шару, що утеплюється. Таке поєднання забезпечене малим коефіцієнтом проведення тепла (менш як 0,05 в сухому стані), створюючи ефект термосу, що утримує стабільний температурний режим в середині приміщення, не зважаючи на його зовнішні коливання. Але це не впливає на мікроклімат блоків. Завдяки високому показнику паропроникності (0,3 мг) проміжок між шаром теплоізоляції та стіни не пошкоджується пліснявою, грибками, тощо. Сировина, з якої виготовляються плити, не підтримує розповсюдження вогню, відтак блоки вогнестійкі, що позитивно для функціонування будь-яких об’єктів з міркувань пожежної безпеки. Ця характеристика дуже важлива як для житлово-комунальної сфери, так і промисловості, господарства та інших.

Стійкість до впливу ультрафіолету дозволяє впевнено облаштовувати плитами конструкції навіть на відкритій місцевості необмежені у висоті. Плити стійко витримують кліматичні коливання. Конституція плит для теплоізоляції виробництва Aeroc, вирізняється сталими розмірами, що допомагає створити максимально рівну поверхню утеплювальної частини стіни та уникнути містків промерзання. Тверда та пружна (показник стискання перевищує 0,4 МПа) текстура плит дозволяє швидко та легко кріпити їх на дюбелі. При цьому вага блоків 3,09 до 6,25 кг обумовлена товщиною 100/150/200 мм блоків при стабільних характеристиках висоти 200 мм, довжини 600 мм та щільності 150 кг/м3. Найвищі показники термічної протидії отримуються при використанні комплексу з однорідних модулів: стінових блоків Aeroc D 300 - D 500 з блоками для теплоізоляції D150. Саме таке застосування івано-франківської продукції допоможе максимально скоротити витрати на опалення в холодний сезон.

Призначення блоків теплоізоляційних Aeroc розширює свою географію використання. Від утеплення ними допоміжних приміщень та фундаменту перейшли на активне використання в промислових та офісних приміщень, і особливо цінуються в житлових багатоквартирних будинках де необхідна шумоізоляція. Роботи з утеплення можуть проводитися як в процесі будівництва, так і на вже готових спорудах та будинках, що реставруються. Основний матеріал кладки з яким плити створять тандем не суттєвий: керамічні плити, цегла, керамзитобетон, газобетон та газосилікатні плити. Завдяки своїм технологічним особливостям утеплювальний матеріал з газобетонною основою дає найменшу усадку в процесі тривалої експлуатації, що дуже цінується особливо у відновлених історичних пам’ятках архітектури.

Методика кріплення заснована на використанні простих матеріалів – дюбелів тарілчастих в поєднанні з клейовою сумішшю, все це можна знайти на одному складі в Івано-Франківську, що дуже зручно економить час клієнтів. Залежно від товщини обраної плити кількість дюбелів коливається від 2 до 6 з розрахунку до одного блока. При цьому обов'язково попередньо очищують стіну від пилу та бруду, клей наносять на суху й чисту поверхню. Такі маніпуляції сприяють міцності та тривалому часу експлуатації теплоізоляційних модулів, отриманню рівної стіни для подальших робіт з фасадом.