Цемент є популярним будівельним матеріалом, який бере участь в більшості проєктів. Для отримання якісної суміші важливо використовувати базовий елемент з високими показниками міцності й в'язкості.

На сторінках сайту https://aeroblock.net.ua/ пропонується турецький цемент adocim 550, який застосовується для бетонних і залізобетонних конструкцій, злітно-посадкових смуг, мостів і тунелів, а також для бетонних доріг, плиток і ж / д полотна, будівництва і ремонту будівель, ж/д труб, арматури та фундаментів.

Даний вид матеріалу займає четверте місце у світі за обсягами продажів. Продукт якісний і надійний, тому відповідає стандартам і конкурентній вартості. Компанія ADOCIM увійшла в цю промисловість ще в 1995 році, а у 2008 вже стала частиною потужної групи TITAN Group - міжнародного виробника цементних сумішей.

 

Опис

Цемент даної марки належить до швидкотвердних цементів. Відрізняється гарною міцністю і широкою сферою застосування. Використовується в будівельних, ремонтних і оздоблювальних роботах, а також для заводського виготовлення залізобетонних будівельних деталей і для швидкого будівництва.

Сировина і матеріали, які застосовуються у виробництві, однорідні за складом і містять мінімальну кількість непотрібних домішок. Також тут важливу роль відіграє структура матеріалів.

 

Переваги:

• висока морозостійкість;

• хороша міцність і інтенсивність схоплювання;

• підвищений вміст 3 кальцієвого силікату.

Купити цемент adocim 550 найвигідніше в компанії АероБлок. Більше технічної інформації про матеріал перед покупкою можна дізнатися телефоном або в чаті на сайті. Консультанти з радістю дадуть відповідь на питання будь-якої складності та допоможуть оформити замовлення й адресне доставлення.

 

Про нас

Підприємство пропонує широкий вибір якісних будівельних матеріалів у Львові та Івано-Франківську за помірними цінами. Ми гарантуємо швидке постачання замовлення, приємне спілкування зі співробітниками й можливість отримати відповіді на всі питання. За час роботи клієнти були задоволені послугами. А сьогодні можна замовити будь-яку продукцію, не виходячи з дому. Це може бути оформлення замовлення через сайт або замовлення доставлення телефоном або ж самовивезення зі складу. Продуктивна робота співробітників і наявність позитивних відгуків, і високий рівень обслуговування дають колективу незаперечні переваги, тому нас радять колегам і друзям.

Продаж турецького цементу — це динамічний напрямок (що продовжує розвиватися) діяльності фірми. А завдяки стратегії та професійному менеджменту, співпраця з нами завжди буде правильним рішенням. Ще однією перевагою товару вважається його приваблива ціна, яка формується завдяки ефективному способу виробництва та енергоощадних технологій.

Ми оперативно працюємо з покупцями з усієї України й щодня покращуємо якість обслуговування і зручність постачання. Менеджери уважно обслуговують кожного клієнта і завжди запропонують зручну систему оплати.

Купити будматеріали у Львові або Івано-Франківську можна за найнижчою ціною. В першу чергу ми працюємо на клієнта, і пропонуємо покупцеві вигідні та чесні умови, а наші менеджери завжди знайдуть підхід до будь-якого замовника, і зроблять все можливе, щоб він залишився задоволений. Також ми пропонуємо акції й пропозиції та спеціальні умови співпраці, індивідуально розроблені з урахуванням більшості особливостей і побажань споживачів.