Замислюючись про облаштування будинку, потрібно правильним чином подумати ще й про гарне та якісне оформлення даху. Попри достаток різноманітних варіантів, безліч людей віддають значну перевагу популярній керамічній черепиці, яка за роки існування зуміла завоювати признання у всіх країнах світу.

Вибір черепиці величезний, проте, його критеріями є якість, надійність і краса, тому все стає очевидним, а саме, керамічна черепиця стане кращим варіантом для покрівлі, тому що насправді це недорого і практично.

 

Що це, керамічна черепиця

Покрівля є важливою деталлю прикраси будівлі, саме тому так важливо підібрати правильний матеріал, який не лише зуміє захистити побудову від опадів і вітру, але і зробить вигляд даху досить привабливим. Такого виду черепиця використовується вже не одне століття, проте спосіб виготовлення практично не змінився. У виробництві застосовується доброї якості глина, на яку наноситься колірний пігмент. Потім в процесі випалювання барвник схоплюється, і матеріал твердне. Таким чином, можна створити керамічну черепицю, яка здатна прослужити в межах ста років. У наш час існує безліч виробників, які пропонують придбати даний покрівельний матеріал в різноманітних формах і колірній палітрі. Однак звернувшись за допомогою в нашу компанію, клієнт отримає не тільки високоякісний матеріал, а й хороші умови співпраці, і розумну вартість на товар. Щоб знайти насправді якісну продукцію, потрібно звертати необхідну увагу на краї черепиці, головний замок, наявність замків збоку і ребер, що зміцнюють.

 

Переваги:

• класика й актуальність;

• наявність закруглених країв;

• гарна якість основного замку;

• тривалий термін експлуатації;

• стильний зовнішній вигляд;

• великий асортимент;

• проста та легка експлуатація;

• низька теплопровідність;

• екологічні властивості.

Які бувають види:

• натуральна керамічна черепиця;

• інгібований матеріал;

• глазуровані вироби.

 

Щоб вибрати керамочерепицю, потрібно звертати увагу на форму, виробника, розмір і тип покриття. Фахівці пропонують розраховувати плити так, щоб на 1 кв\м виходило біля дванадцяти штук. У випадку, якщо їх буде значно менше, покрівля стане грубою і масивною.

 

Чому варто купити керамічну черепицю

Компанія Аероблок надає можливість придбати керамічну черепицю на сайті https://aeroblock.net.ua/. При цьому наявність широкого вибору і гарантій робить покупку в кілька разів простіше і приємніше. Щоб не помилитися з вибором, досить детальним чином вивчити каталог продукції на ресурсі, і орієнтуватися на власні переваги та побажання, адже правильний вибір покрівельного матеріалу є гарантією того, що споруда буде мати тривалий термін експлуатації.

Ми пропонуємо придбати якісний продукт жителям Львова та Івано-Франківська, і інших міст України. Також слід відзначити, що існує наявність доставлення будь-яким зручним способом. До того ж вартість матеріалів відрізняється доступними показниками.

У широкому та дуже зручному онлайн каталозі можна знайти різноманітні варіанти матеріалу, які відрізняються не лише приємною вартістю, але і забарвленням і типом покриття. Докладніші описи є в спеціальному розділі на сайті.

Зробити гарний вибір і проконсультувати зможуть менеджери компанії в телефонному режимі. Також вони врахують побажання і переваги покупця і порекомендують кращий товар, щоб будинок був захищений і викликав заздрість сусідів.