|Залиште контактні дані і ми Вам зателефонуємо!|

Дякуємо! Наш менеджер зв’яжеться з Вами, як найшвидше

Дякуємо!
Ваше повідомлення надіслано.
Наш менеджер зв’яжеться з Вами, як найшвидше

|Сухі будівельні суміші AEROC|

 

Газобетон - це будматеріал нового покоління, що володіє масою достоїнств. Однією з його найбільш приємних відмінних рис є простота обробки даного матеріалу. Набір простих інструментів для роботи з газобетоном дозволяє провести укладання блоків, обробку матеріалу під електропроводку і фурнітуру, а також багато іншого.

 

|Види інструментів|

 

Ножівка

Для різання ніздрюватого бетону дозволяє виготовити добірні блоки безпосередньо на будівельному майданчику.

Штроборіз

Ручна фреза для штроблення пазів під проводку і для укладання арматури.

Каретка

Для клейового розчину AEROC призначені для нанесення клею AEROC на горизонтальну поверхню блоків під час кладки. Каретки дозволяють дозувати клей рівномірним шаром, що забезпечує однакову товщину шва по всій кладці.

Ковш

Ковши для клеевого раствора - это эффективный инструмент для нанесения клея на вертикальные поверхности блоков, для ведения кладки и для строительства стен сложной конфигурации. Удобны при нанесении клея на перегородочные плиты AEROC Element.

терка

Використовується для розгладження нерівностей на стінах перед шпатлевочних і штукатурними роботами. За допомогою терки вирівнюється поверхня кладки перед укладанням кожного наступного ряду блоків.

Дрель

Висвердлюють отвори для розеток і вимикачів.

Пропонуємо Вам за доступною ціною купити інструмент для кладки газобетону чудової якості. Професійні каретки для клейового розчину, ручні штроборізи, ножівки і терки по газобетону - купити все це за ціною, дуже приємною для настільки якісного існтрумент, Ви з легкістю можете у нас.