|Залиште контактні дані і ми Вам зателефонуємо!|

Дякуємо! Наш менеджер зв’яжеться з Вами, як найшвидше

Дякуємо!
Ваше повідомлення надіслано.
Наш менеджер зв’яжеться з Вами, як найшвидше

Що потрібно знати про газобетон AEROC

Блоки Аерок відносяться до категорії розповсюджених будівельних матеріалів та мають певні характеристики і особливості експлуатації. Виготовляються за сучасними технологіями, тому завжди щільні, надійні і міцні та відрізняються точними геометричними формами. Вироби, які ми пропонуємо на сторінках нашого сайту, сертифіковані та доповнюються паспортом якості від виробника.

Газобетонні блоки зручні в експлуатації: їх легко можна розпиляти чи постругати сокирою чи рубанком. Мають невеликі габарити, тому легко переміщаються з одного місця в інше в процесі будівництва. Також в них просто забиваються цвяхи, що значною мірою полегшує всі роботи на об’єкті.

До основних переваг можна віднести такі фактори, як:

Газоблоки Аерок займають лідируючі позиції на даному сегменті ринку: вони екологічні, економічні та високоякісні. В цих будівельних матеріалах штучний камінь має рівномірно розташовані пори, що містять повітря, тому це дає чудову можливість стінам самостійно вентилюватися завдяки гарним показникам.

Газобетонні блоки Aерок у Львові

AEROC газобетон найчастіше застосовують в якості стінового матеріалу та для досягнення необхідного рівня теплоізоляції. Стіни, виконані з нього, навіть без додаткових комунікацій на дотик завжди теплі, тому купити газоблоки в нашій компанії стане кращим рішенням для будь-якого споживача.

Блоки Аерок, ціна на які вказується в спеціальному розділі нашого порталу, нешкідливі для навколишнього середовища та не дають відходів. Можуть використовуватися для перебудови старих приміщень чи при нарощуванні поверховості. До того ж, при будівництві висотних та малоповерхових будинків їх можна застосовувати в якості утеплювача та звукоізолятора. Кладуть газоблок Аерок за допомогою спеціального клею, який формує тонкий шов.

Реалізація Аерок газоблоків зі складу у Львові

Наша компанія гарантує якість продукції та низьку на неї вартість. На даному сегменті ринку ми почуваємося досить впевнено та зуміли отримати повагу покупців. Головною метою підприємства є насичення Західної України будівельними матеріалами, такими як Аерок блоки. При цьому колектив складається з молодих, енергійних та досвічених фахівців, які завжди з радістю прийдуть на допомогу клієнту, і вирішать будь-які питання стосовно газоблоків у Львові та області.

Також ТОВ Аерок обіцяє замовникам взаємовигідні та найкращі умови співпраці, високий рівень сервісу, вигідну та зручну систему оплати та швидку поставку замовлення по вказаній адресі.

Відправити заявку можна в будь-який зручний час, тому не чекайте до завтра, а звертайтесь до нас вже зараз. Ми допоможемо втілити вашу мрію в реальність — побудувати сучасний, надійний та красивий будинок для всієї родини.

Важливо! Універсальність виробів дозволяє виготовляти різноманітні елементи, які додадуть будівлі архітектурної виразності та яскравої індивідуальності. Конструкції легко піддаються механічним обробкам, у них неважко прорізати отвори та канали для проведення електропроводки, розеток та труб. Також її можна пиляти, свердлити, фрезерувати та шліфувати при допомозі звичайних ручних інструментів.

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці. Як відомо, серед конструктивних матеріалів для спорудження стін та перегородок газобетон рахується популярним та розповсюдженим виробом серед багатьох покупців. А від себе ми гарантуємо створити всі умови для зручної можливості придбання продукції у нас на сервісі.